Karanlık Güçler Yine iş başında

Genel19/02/2007


Türkiye Durumu itibariyle şuan dünyadaki çoğu ülkenin iştahını kabartan özelliklere sahip bir ülke. Gerek Jeolojik gerek se dünyadaki konumu itibariyle.

Şimdi Ermenisidir,hıristiyanıdır, islami teror orgutleridir hepsi bu sebeple türkiyeyi bölmek isteyen faaliyetlerde bulunmaktadır.

Enson olay Hrant Dink`in öldürülmesi. Adam aslen malatyalı olmasına rağmen anne ve babası ayrılınca ermeni yetimhanesinde yetişmiş. Türklerin ermenileri soykırım yaptığına dair bir düşüncesi vardı. Müdürlüğünü yaptığı gazete de aynı fikre sahip düşünürlerin buluştuğu bir gazete zaten.

Neyse adamın öldürülmesine dünyadaki ermeni derneklerinden büyük tepkiler geldi. Neymiş Türkiye bilerek öldürtmüş. Nedense ben ilk duyduğumda aklıma gelen şey ermenilerin sırf bir koz daha elde edebilmek için kendi yandaşlarını öldürmüş olabileceği ihtimaliydi.

Neden olmasın ki. Böyle bir katliam olmadığını kendileri bile bildikleri halde sırf tazminat alabirmiyiz yada bir parçada biz koparabilirmiyiz Türkiye topraklarından diye karanlık bir zihniyete sahipler.

Şimdi Türkiye kendine temize çıkarmaya çalışan bir konumda. Allah hayırlısını versin; devletiimizin başındakinlere yardım etsin.
Etiketler: