NamazVakti 1.46 Güncelleme

Kendi Programlarım09/04/2014


Aksilikler bitmiyor. Tam diyanet sorununu çözdüm derken bu sefer kullandığım hosting firması Güvenlik amaçlı tüm müşterilerinde UserAgent koruması yapmaya başladı.Dolayısı ile NamazVaktini gerçek bir ziyaret değilmiş gibi algılayıp Http 404 hatasına düşürüyor. Mecburen 1.46'ya UserAgent imazsı ekledim. Firma ile görüştüm. Kaldırtmaya çalışacağım. Ama kesin çözüm biran önce herkesin 1.46 ya geçmesi.

İndirmek için TIKLAYIN.

Yorumlar


Yorum Eklecomment avatar

sinan uzun 29/04/2014

Öncelikle çok teşekkür ederim. Hakikaten ilk çıktığı andan beri XP, vista, Windows 7 derken Windows 8.1 de de sizinle namazlarımı hatırlıyorum. Çok kullanışlı ve çok güzel. Ancak değerli kardeşim dediğiniz gibi sıkıntılar bitmiyor. Çözüleceğine inanıyor ve dua ediyorum. Bıkmadan sorunların üstesinden geleceğine inancım tam. Bir istirhamım var. Metro arayüzünde de görmeliyiz bu programı. Ve tabiki şuan windows 8 mağazasında buna eşdeğer değil aynından geçen program bile yok. Tüm programlar çok sıkıntılı. Sizden yeni bir hamle bekliyoruz. Ve birşey daha şu programı istediğimiz yere taşıyabilme izni bi versen. Tekrar teşekkürler. Saygılarımla

Katılıyorum(0) Katılmıyorum(0)

comment avatar

Erdal ÖZBAN 22/10/2015

Windows 8.1 kullanan bir makine kurmam lazım. Ama şuan iş yogunlugundan bakamıyorum. İnşallah en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağım.


comment avatar

Ramazan Bilgi 02/10/2014

Ellerinize sağlık. Programı kullanıyorum. Gayette kulamışlı. Fakat bir isteğim var. Programa namaz vakti geldiğinde mesala 10 dk boyunca pc nin sesini (sessiz) yapsa. Bazen radyo açık oluyor. Pc aynı zamanda işyerine müzik yayınında kullanılıyor. PC başındaysam kapatıyorum. ama değilsem açık kalıyor. Bu da rahatszlık veriyor. Tesekkürler...

Katılıyorum(0) Katılmıyorum(0)

comment avatar

Erdal ÖZBAN 02/11/2015

Ezan okumadan önce sistemde çalan sesi kapatmayı, bittikten sonra ise açmayı düşünüyorum. Sonra ki versiyonlarda görebilirsiniz.


comment avatar

Ali 19/09/2015

Proğramınız benim için olmazsa olmaz proğram. Böyle kullanışlı bir uygulama içim size çok teşekkür ederim.

Katılıyorum(1) Katılmıyorum(0)